Lot 36
naar Montague J. Dawson (20ste eeuw)

Driemaster op zee

gesigneerd met initialen (linksonder)

olieverf op paneel, 80x100 cm (afm met lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €