Lot 34
Konrad Klapheck, kleurenlitho 'Davis Cup '83 en daarbij twee grafieken van Cecile van der Heyden en Henk Huig (3x)

1 kleurenposter/kleurenlitho (niet gesigneerd) en 2 hand gesigneerde zeefdrukken, beide genummerd, alle zonder lijst, afm. van 38,5x49,5 tot 93x63 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €