Lot 31
Lucebert

2 etsen uit de serie 'Paradijs' (1981)

beide gesigneerd in potlood, gedateerd en genummerd 22/30, bladmaat 65,5x50 cm

de prenten worden aangeboden met twee in het midden gevouwen bladen met een gedicht van Lucebert , evenals afkomstig uit het portfolio 'Paradijs'.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140