Lot 28
Ton Pape (1916-2003) (8x)

Diverse composities

alle gesigneerd, de meesten gedateerd 68 en 69

gouache op papier, zonder lijst, circa van 30x25 cm tot 50x36 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80