Lot 23
Vendue Next Door | 9 november 2020
Jacques Zon (1872-1932)

Bootjes op een winterse gracht

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 52x72 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100