Lot 58
Thomas van Wissen (1866-1954)

Heidelandschap

gesigneerd rechtsonder

olieverf op paneel, 35x41 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120