Lot 21
Theo ten Have (1958)

Fuik

gesigneerd, gedateerd '84 en getiteld (op de achterzijde)

olie op doek, 118x136 cm (doek opgerold zonder spieraam)

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50