Lot 20
Carel Visser (1928-2015)

Zonder titel (1999)

middenonder in potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd

houtsnede in kleur, oplage V/X, bladmaat 21x30,5 cm (zonder lijst)

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140