Lot 18
Michel Seuphor (1901-1999)

Célébration du cercle triptyque

Portfolio met 3 zeefdrukken en tekst door Jean Arp, alle zeefdrukken verso met potlood genummerd 49/75 en gesigneerd, uitgegeven in 1974 door Galerie Nouvelles Images, Den Haag, en gedrukt door Piet Clement, Amsterdam.
Samen vormen de prenten een triptiek van 67x153 cm (elk blad 67x51 cm).

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100