Lot 16
Pieter Laurens Mol (1946)

'Lijdend voorwerp'

gestempeld met initialen, gedateerd 2010 en genummerd 37/150 (onderzijde)

brons, 5x21x8 cm

Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag. Het beeld werd uitgegeven ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van Galerie Nouvelles Images.

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €