Lot 14
Arnaldo

Abstracte compositie (1989)

op het passe-partout gesigneerd en gedateerd

pastel op papier, 40,5x30,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €