Lot 9
Han Douma (1905-1986)

Normandië

rechtsonder onduidelijk gesigneerd

olieverf op board, 42,532,4 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25