Lot 7
Marcel Schellekens

Stilleve met peren

gesigneerd in potlood, gedateerd 2003 en genummerd

kleurenets, oplage 46/60, 63x73,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Huidig bod: € 35

Bied
Totaal incl. kosten: €