Lot 6
Antje Veldstra (1954)

Oude bomen (1998)

met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd

houtdruk, EA VI/X, (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €