Lot
Antje Veldstra (1954), Albert Greving (1963) en Ali Koers (20e eeuw) (3x)

Oude bomen (1998), Witte broek en Powerplant.

Resp. met potlood gesigneerd, gedateerd, getiteld en genummerd, linksonder gemonogrammeerd en gedateerd 2010 en kleurenpotlood en rechtsonder gesigneerd.

Resp. houtdruk, EA VI/X, (incl. lijst), potloodtekening, 46x44 cm (incl. lijst) en en krijt op papier, 42,5x52,5 cm (incl. lijst).

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25