Lot 4
Sietske Bosma

'M Flanel' (2007)

gesigneerd in potlood, gedateerd en genummerd

linosnede, oplage 13/20, 90x105 cm (incl. lijst- glas met barst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €