Lot 3
H. Korpershoek

Stilleven met fruit en bloemen

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2002

olieverd op doek, 106,5x106,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240