Lot 3
H. Korpershoek

Stilleven met fruit en bloemen

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2002

olieverd op doek, 106,5x106,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Huidig bod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €