Lot 2
Frank Dekkers (1961)

Abstracte compositie

in potlood gesigneerd, gedateerd 1995 en genummerd 7/11

houtsnede in kleur, 105x85 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80