Lot 2
Frank Dekkers (1961)

Abstracte compositie

in potlood gesigneerd, gedateerd 1995 en genummerd 7/11

houtsnede in kleur, 105x85 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Huidig bod: € 30

Bied
Totaal incl. kosten: €