Lot 1
Jelle Hoogstra (1924-2003)

Winter schemering

linksonder gesigneerd en gedateerd jan. 1977

gouache op papier, 76x95 cm (incl.lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45