Lot 148
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (19e eeuw)

Pastoraal landschap

gesigneerd in initialen 'W.C.' (linksonder)

aquarel, 9x13 cm (met lijst: 21,5x25 cm)

Conditie: enigszins vergeeld, aan de randen afgesneden en deels bijgeschilderd

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50