Lot 126
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (2e helft 20e eeuw)

Stadsgezicht

linksonder onduidelijk gesigneerd

waterverf en inkt op papier, 36,5x54,5 cm (met lijst: 49,5x67 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25