Lot 37
Indonesische School (20ste eeuw) (2x)

Indonesische landschappen

beide gesigneerd

beide aquarel, 38x46 cm (afm met lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25

Bied
Totaal incl. kosten: €