Lot 48
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Aris Knikker (1887-1962)

Bosgezicht

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 38,5x48,5 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260