Lot 47
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Max Raedecker (1914-1987)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd 78 (linksonder)

verkleurd krijt op papier, 65x80 cm (afm incl lijst, glas gebroken)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100