Lot 45
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hans Wacker-Elsen (1868-1958)

Bomschuiten op het strand

gesigneerd (rechtsonder en op een label op de achterzijde)

olieverf op board, 55x70 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200