Lot 44
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (20ste eeuw)

Dorpsgezicht

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 50x59 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60