Lot 42
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Kopie naar Chris van der Windt (20ste eeuw)

Boerenerf

draagt signatuur (rechtsonder)

olieverf op doek, 41x48 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100