Lot 41
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Henk Dekker (1897-1974)

Heidegezicht

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 77x117 cm (afm incl lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120