Lot 40
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hugo Berten (1894-1959)

Riviergezicht

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 66x91 cm (afm incl lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40