Lot 39
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse school (20ste eeuw)

Langs een rotsachtige kust

olieverf op paneel, 64x77 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140