Lot 38
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Gerrit Frederiks (1890-1945)

Boslandschap

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 75x95 cm (afm incl lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40