Lot 37
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Martinus Jacobus Nefkens (1866-1941)

Plattelandsgezicht

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 52x72 cm (afm incl lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90