Lot 36
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Samuel Schellink (1876-1958)

Duinlandschap

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 66x86 cm (afm incl lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220