Lot 33
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Walter Vaes (1882-1958)

De klokkentoren

gesigneerd in de druk en in potlood

ets, 18x22 cm (met lijst: 49x53 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25