Lot 32
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Gerardus Johannes Roermeester (1844-1936)

Winterse vaart

gesigneerd (linksonder)

aquarel, 29x40 cm (afm met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120