Lot 30
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Antoon van Bloppoel (1879-1971)

Riviergezicht

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op board, 39x44 cm (afm met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280