Lot 29
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (begin 20ste eeuw)

Twee dode vogels

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op paneel, 38x30 cm (afm met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140