Lot 28
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Arnold Smith (1905-1995)

Portret

gesigneerd (rechtsboven)

olieverf op doek, circa 34x34 cm (1 latje van de lijst onderaan ontbreekt).

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45