Lot 27
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Jacques van Meegeren (1912-1977)

Au bon coin du marché, Nice, Frankrijk

gesigneerd 'J. van Meegeren' (rechtsonder), getiteld en gedateerd (op het spieraam)

olieverf op doek, 29x39 cm (met lijst: 43x53 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180