Lot 24
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Ed Moleveld (1946)

Stilleven met kersen, koffiekan en roemer

gesigneerd (rechstonder)

olieverf op doek, 67x77 cm (afm met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280