Lot 23
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Piet in 't Hout (1879-1965)

Ophangen van de was

gesigneerd en gedateerd 11 (rechtsonder)

olieverf op paneel, 43x52 cm (afm met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140