Lot 22
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Marcel Duran (1962) (2x)

Indonesisch landschap

beide gesigneerd en één gedateerd 95

beide olieverf op doek, 44x53 cm en 46x56 cm (met lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60