Lot 19
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Jean Louis Lefort (1875-1954)

Een appeltje voor de dorst

gesigneerd (linksboven)

olieverf op doek, geplakt op paneel, 18x12 cm (met lijst: 33x27 cm).

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140