Lot 18
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1879)

Kerkinterieur

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20x14,5 cm (met lijst: 27x22 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180