Lot 17
Vendue Next Door | 8 juni 2020
M. Donat (19de eeuw) (2x)

Boslandschappen

waarvan één gesigneerd 'M. Donat' (rechtsonder)

beide olieverf op paneel, beide 10x15 cm (met lijst: 25x30,5 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180