Lot 16
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (20ste eeuw) en naar Constant Artz (20ste eeuw)

Bosbeekje en Eenden aan een sloot

waarvan één met signatuur 'v Damme' (rechtsonder)

beide olieverf op paneel, beide circa 32x38 cm (met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90