Lot 15
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (eerste helft 20ste eeuw) en kopie naar Willem Roelofs (20ste eeuw)

Plattelandsgezichten

waarvan 1 draagt signatuur 'n. W. Roelofs' (linksonder)

beide olieverf op paneel, 36x46 cm en 40x49 cm (met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160