Lot 14
Vendue Next Door | 8 juni 2020
HW v Pocken (19de eeuw)

Boer met koe op platteland

gesigneerd (middenonder)

olieverf op paneel, 35x40 cm (met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100