Lot 12
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (19de eeuw)

Christus bij Pontius Pilatus

olieverf op doek, 76x62 cm (met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120