Lot 11
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Jan van Rijsewijk (1954)

Hollands stadsgezicht

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op paneel, 70x60 cm (met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180