Lot 10
Vendue Next Door | 8 juni 2020
Hollandse School (19de eeuw)

Damesportret

olieverf op doek, 63x59 cm (met lijst).

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120